Atasozu.org

Reklam

Reklamverenler

Adsense

Atasozu.org platformunda varsayılan olarak Google Adsense reklamları gösterilir. Bu reklamlar sunucu, yazılım, reklam gibi temel giderlerimizi karşılamak için kullanılmaktadır. Kendi bünyemizde bu giderleri karşılayacak duruma geldiğimizde bu gelir kapısını hayır kurumlarına iletmeye başlayacağız.

Reklam veren ol

Reklam veren ol

Atasozu.org projesinde reklam veren olmak için para ödemezsiniz. Reklam alanlarının karşılığı yardım kuruluşlarına ( Tema, Mehmetçik, Lösev vb. ) bağış yaptığınızın belgeleri ile ödenmiş kabul edilir. Dilerseniz yardıma muhtaç ailelerin, öğrencilerin kapılarına bir sepet asarak da ödeyebilirsiniz. Bu ailelerin, öğrencilerin tespiti yine değerli ziyaretçilerimizin, kurumların bildirdiği, muhtarlıklarca teyit edilen aileler arasından seçilir.

Ortaklık programları

Kâr payı ortaklığı

Bu ortaklık sistemlerini Türkiye’de ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza, öğrencilerimize ve kimsesizlere aktarmak için kullanmaktayız. Ortaklık programında satın aldığınız ürünlerden gelen gelirler bazen ekmek, bazen süt bazense ramazan kolisi olarak bir ihtiyaç sahibinin kapısına asılır.

Bilgi al