Atasozu.org

Hizmetler

Atasözleri

Tarih boyunca süre gelmiş atasözlermizi ayrıntılı açıklamaları, yabancı dil yazılışları, fotoğraf ya da karikatür çizimlerini ücretsiz bir şekilde takip edebilir, katkıda bulunabilir, dilediğiniz gibi alıntı yapabilirsiniz.

Dökümanlar

“Atasözleri döküman arşivi” sürekli güncel olarak atasözlerinin ücretsiz olarak bir araya getirilip paylaşıldığı bölümdür. Platformda bulunan atasözleri editörlerimiz tarafından sıralı arşivler haline getirildikten sonra bu bölümde yayınlanır. Dilediğiniz gibi ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Katılım

Tüm atasözlerinin altında bulunan formlardan, katkıda bulun özel bölümünden ya da iletişim sayfasından gönüllü olarak platformumuza destek olabilirsiniz. Bildirimleriniz bizim için her zaman çok değerli. Sizleri katkıda bulunanlar özel sayfamızda övmekten gurur duyacağız.

Atasozu.org ‘da ki reklamlar

Atasozu.org platformunda belirli alanlarda google arama motoru tarafından reklamlar gösterilmektedir. Bu reklamların getirisi her ne kadar az olsa da sunucu ve reklam giderlerine katkı sağlamaktadır. Bu yüzden ilginizi çeken reklamlara tıklamanız platformumuzu geliştirmemize en büyük katkınız olacaktır. Gelecekteki lokal, reklam, sosyal aktivite ve yardımlaşma planlarımız için katkılarınız her zaman değerlidir.

Hep birlikte yapıyoruz!

Atasozu.org, her ne kadar bir kaç kişi tarafından kurulmuş bir platform olsa da gelecekteki planlarımızda sahibi olmayan, büyük bir platform olma amacını hiç bir zaman terk etmeyecektir. Bu süreçte Kocaeli’de bulunan ofisimizi ziyaret edebilir, yöneticilerimiz ile iletişim kurabilir, gelir ve gider tablolarını talep edebilirsiniz.

Hep birlikte yapalım.

Atasozu.org ‘un web geliştiricilerine, içerik sağlayıcılarına ve finans destekçilerine ihtiyacı var. Bu platformda ortak bir yola girmek için hepinizi bekliyoruz.