Atasozu.org


Atasozu.org nedir?

Atasozu.org, öncelikle öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve atasözlerine ulaşmak isteyen internet kullanıcılarımız olmak üzere tüm insanlık için hazırlanmış bir web sitesidir.

Atasozu.org kurulduğu tarih itibari ilk olarak web üzerinden atasözü arşivlerini sunmak ve gerek atasözlerinin yabancı dillerini, gerekse açıklamalarını ayrıntılı ve en doğru şekilde kullanıcılarına sunmak üzere faaliyetlerine başlamıştır.

Atasözlerinin detaylarının paylaşıldığı atasozu.org web sitesinden başlayarak faaliyetlerini eğitim, reklam, sosyal aktivite, faydalı kamu etkinlikleri ve çeşitli etkinlikler ile devam ettirmek üzere yayın hayatına başlamıştır.

Bu süreçte atasozu.org platformundan yararlanmak isteyen tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve değerli ziyaretçilerimiz tüm olanaklarımızdan telif ve lisans anlaşmaları olmaksızın tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanabilir.

Atasozu.org her ne kadar bir kişi tarafından düşünülmüş ve tasarlanmış bir proje olsa da, çok yakında kâr amacı gütmeyen dernek bünyesinde faaliyetlerini sürdürmek için elinden geleni yapacaktır.

Atasozu.org – Sevgiyle ve saygıyla.